Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Konkurs fotograficzny „Polska smakuje”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje otwarty konkurs fotograficzny pod hasłem „Polska smakuje".
Celem  konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.
Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Praca konkursowa powinna przedstawiać dowolny polski produkt rolny lub rolno-spożywczy, w tym tradycyjny lub regionalny, posiadający certyfikat lub oznaczenie, z listy znajdującej się na stronie: https://www.polskasmakuje.pl/iakich-certvfikatow-szukac/.

 

Fotografia może prezentować produkt / produkty w różnych kontekstach, na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży np. pola uprawne, produkty nieprzetworzone czy przetworzone, lokalne bazary i targowiska.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko 1 pracę konkursową! Prace konkursowe można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego pod adresem http://www.kowr.qov.Dl/konkurs. Wielkość zdjęcia i wymagana rozdzielczość (min. 200 max. 300 dpi).
Nagrodami w Konkursie są tablety Lenovo TAB P10 10,1' 3GB/32G8 LTE. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2020 r.

 

Dokumenty wytworzone poza naszą jednostką (których autorem nie jest Powiat Parczewski ani Starostwo Powiatowe w Parczewie) nie mogą być dostosowane do osób niepełnosprawnych w związku z czym prosimy takie osoby o kontakt telefoniczny celem zaznajomienia ich głosowo z tymi dokumentami. Prosimy o kontakt w tej sprawie z sekretariatem starostwa 833551470.

 

Autor: Wydział Rolnictwa