Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/22

W tym roku ze względu na panującą pandemię w  sali gimnastycznej  zgromadzili się tylko uczniowie klas pierwszych, przedstawiciele  SU oraz Grono Pedagogiczne i zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego, następnie Pani Dyrektor Beata Tryniecka  powitała wszystkich, życząc owocnej i wytrwałej pracy w nowym roku szkolnym. Zachęciła też uczniów do udziału w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.  Podczas uroczystości 78 uczniów klas pierwszych złożyło ślubowanie. Minutą ciszy uczczono pamięć ofiar II wojny światowej.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego nowych licealistów powitał przewodniczący Igor Sternik, życząc samych sukcesów.

Uroczystość zaszczycili swą obecnością Starosta Parczewski Pan Janusz Hordejuk  i  Wicestarosta Pan Artur Jaszczuk. Panowie wręczyli Stypendia Starosty Parczewskiego uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz uzyskali sukcesy w konkursach lub olimpiadach.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor przekazała informacje dotyczące bezpieczeństwa i organizacji pracy w nowym roku szkolnym. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Autor: Wydział Edukacji i Spraw Społecznych

\"stat4u\"