Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Bezpłatne badania w kierunku boreliozy

Powiat Parczewski przekazuje informacje:

Szanowni Państwo!

Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w Lublinie realizuje projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny pn. „Profilaktyka boreliozy z Lyme wśród mieszkańców województwa lubelskiego”, którego celem jest zmniejszenie ryzyka zakażenia krętkami Borrelia burgdorferi oraz wzrost skuteczności wykrywania zachorowań na boreliozę z Lyme wśród  mieszkańców województwa lubelskiego.

W ramach projektu realizowane są działania  edukacyjne  z zakresu chorób przenoszonych przez kleszcze, bezpłatne badania w kierunku boreliozy oraz konsultacje lekarskie.

Projekt realizowany jest od 1 lipca 2020 r. do 31 maja 2022 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.imw.lublin.pl (zakładka Projekty).
Do projektu będą kwalifikowane osoby:
        - z terenu województwa lubelskiego
        - w wieku aktywności zawodowej
        - narażone na pokłucie przez kleszcza w trakcie wykonywania pracy zawodowej czy rekreacji.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z edukacji, bezpłatnych badań oraz konsultacji lekarskich w ramach przedmiotowego projektu mogą zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem: 
•        (81) 71 84 573
•        (81) 71 84 530
•        elektronicznie (adres mailowy profilaktyka.borelioza@imw.lublin.pl)
•        osobiście w Przychodni Instytutu Medycyny Wsi.

Justyna Dominik

PSSE w Parczewie

Dokumenty wytworzone poza naszą jednostką (których autorem nie jest Powiat Parczewski ani Starostwo Powiatowe w Parczewie) nie mogą być dostosowane do osób niepełnosprawnych w związku z czym prosimy takie osoby o kontakt telefoniczny celem zaznajomienia ich głosowo z tymi dokumentami. Prosimy o kontakt w tej sprawie z sekretariatem starostwa 833551470.

Autor: Justyna Dominik PSSE w Parczewie

Pliki do pobrania