ORGANIZATOR : POWIAT PARCZEWSKI
Rozkład jazdy : Sosnowica Centrum – Górki – Zienki -Lejno – Zamłyniec - Orzechów Nowy kościół - Orzechów Nowy most - Orzechów Stary III – Orzechów Stary II – Orzechów Stary I- Sosnowica Centrum – skrzyż. do Bohutyna - Uhnin skrzyż. Tartak - Uhnin Szkoła – Białka - Uhnin Szkoła – Nietiahy - Hanów – Kodeniec - Kodeniec skrzyż. do Pachola - Lubiczyn II – Lubiczyn I - Lubiczyn III- Bednarzówka I - Żmiarki - Dębowa Kłoda CPN - Stępków skrzyż.- Siedliki - Parczew ul. Kościelna szpital – Parczew Al. Jana Pawła II Bazylika - Parczew ul. Harcerska.
OPERATOR: ,,GENEZA’’ Wiesław Chmielewski Turno 11, 21-230 Sosnowica
Rozkład obowiązuje od dn. 01.10.2022 r. do dn. 31.12.2022 r.
Lp. |
69 |
70 |
PRZYSTANKI |
KM |
72 |
73 |
|
||
1. |
06:20 |
13:20 |
SOSNOWICA CENTRUM |
0 |
12:27 |
16:42 |
|
||
2. |
06:22 |
13:22 |
GÓRKI 1624L |
2 |
12:25 |
16:40 |
|
||
3. |
06:25 |
13:25 |
ZIENKI 1624L |
5 |
12:22 |
16:37 |
|
||
4. |
06:32 |
13:32 |
LEJNO 1626L |
12 |
12:15 |
16:30 |
|
||
5. |
06:33 |
13:33 |
ZAMŁYNIEC 1626L |
13 |
12:14 |
16:29 |
|
||
6. |
06:36 |
13:36 |
ORZECHÓW NOWY KOŚCIÓŁ 820/15/16 |
16 |
12:11 |
16:26 |
|
||
7. |
06:37 |
13:37 |
ORZECHÓW NOWY MOST 820/13/14 |
17 |
12:10 |
16:25 |
|
||
8. |
06:38 |
13:38 |
ORZECHÓW STARY III 820/09/10 |
18 |
12:09 |
16:24 |
|
||
9. |
06:39 |
13:39 |
ORZECHÓW STARY II 820/06/07 |
19 |
12:08 |
16:23 |
|
||
10. |
06:40 |
13:40 |
ORZECHÓW STARY I 820/04/05 |
20 |
12:07 |
16:22 |
|
||
11. |
06:50 |
13:50 |
SOSNOWICA CENTRUM |
30 |
11:57 |
16:12 |
|
||
12. |
07:00 |
14:00 |
SKRZYŻ. DO BOHUTYNA 819/17/18 |
40 |
11:47 |
16:02 |
|
||
13. |
07:02 |
14:02 |
UHNIN SKRZYŻ. TARTAK 819/15/16 |
42 |
11:45 |
16:00 |
|
||
14. |
07:04 |
14:04 |
UHNIN SZKOŁA 819/13/14 |
44 |
11:43 |
15:58 |
|
||
15. |
07:10 |
14:10 |
BIAŁKA 1569L |
50 |
11:37 |
15:52 |
|
||
16. |
07:16 |
14:16 |
UHNIN SZKOŁA 819/13/14 |
56 |
11:31 |
15:46 |
|
||
17. |
07:19 |
14:19 |
NIETIAHY 1096L |
59 |
11:28 |
15:43 |
|
||
18. |
07:22 |
14:22 |
HANÓW 1096 L |
62 |
11:25 |
15:40 |
|
||
19. |
07:24 |
14:24 |
KODENIEC |
64 |
11:23 |
15:38 |
|
||
20. |
07:25 |
14:25 |
KODENIEC SKRZYŻ. DO PACHOLA 1638L/16/15 |
65 |
11:22 |
15:37 |
|
||
21. |
07:28 |
14:28 |
LUBICZYN II 1638L/14/13 |
68 |
11:19 |
15:34 |
|
||
22. |
07:29 |
14:29 |
LUBICZYN I 1638L/12/11 |
69 |
11:18 |
15:33 |
|
||
23. |
07:30 |
14:30 |
LUBICZYN III 1567L |
70 |
11:17 |
15:32 |
|
||
24. |
07:36 |
14:36 |
BEDNARZÓWKA I 1567L |
76 |
11:11 |
15:26 |
|
||
25. |
07:38 |
14:38 |
ŻMIARKI I 1567L |
78 |
11:09 |
15:24 |
|
||
26. |
07:39 |
14:39 |
DĘBOWA KŁODA CPN 819/09 |
79 |
11:08 |
15:23 |
|
||
27. |
07:40 |
14:40 |
STĘPKÓW SKRZYŻ. 819/07/08 |
80 |
11:07 |
15:22 |
|
||
28. |
07:42 |
14:42 |
SIEDLIKI 819/03/04 |
82 |
11:05 |
15:20 |
|
||
29. |
07:43 |
14:43 |
PARCZEW UL. KOŚCIELNA SZPITAL 819/01/02 |
83 |
11:04 |
15:19 |
|
||
30. |
07:45 |
14:45 |
PARCZEW AL. JANA PAWŁA II BAZYLIKA 1635L |
84 |
11:02 |
15:17 |
|
||
31. |
07:47 |
14:47 |
PARCZEW UL. HARCERSKA |
85 |
11:00 |
15:15 |
|
Autobus:
- kursuje od poniedziałku do piątku;
- nie kursuje w dniach 24.12 i 31.12;
- nie kursuje w dniu 01.01. oraz I i II dzień świąt Wielkanocnych;
- nie kursuje w dniach 25.12 -26.12;
- nie kursuje w Boże Ciało.
Liczba pojazdów: 2 autobusy
Dzienny przebieg : 340 km
Planowany roczny przebieg : 60720