Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

PROFILAKTYKA I PROMOCJA ZDROWIA

Artykuły

 • „Biała niedziela” w Milanowie

       W ramach realizacji zadań powiatu i gminy z zakresu promocji i ochrony zdrowia Mieszkańcy Gminy Milanów mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych podczas akcji „Biała Niedziela”, która odbyła w dniu 12 czerwca w Milanowie.
       Podczas akcji można było wykonać badanie poziomu cukru, badanie słuchu, komputerowe badanie wzroku, EKG oraz zrobić spirometrię i cytologię.
  Porad specjalistycznych udzielali lekarze specjaliści: neurologii, ortopedii, ginekologii, kardiologii, geriatrii, laryngologii, pulmonologii, urologii, chirurgii oraz okulistyki.

  Czytaj Więcej o: „Biała niedziela” w Milanowie
 • „Biała niedziela” w Jabłoniu

       Akcja zdrowotna „Biała Niedziela” wpisała się na stałe do działań w zakresie promocji zdrowia Powiatu Parczewskiego. 5 czerwca 2016 roku w Jabłoniu akcja zorganizowana została przez Wójta Gminy Jabłoń przy współpracy Starosty Parczewskiego i 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie.
  Podczas „Białej Niedzieli” lekarze udzielili wielu specjalistycznych porad w zakresie neurologii, ortopedii, ginekologii, kardiologii, geriatrii, laryngologii, pulmonologii, urologii, chirurgii oraz okulistyki. Można było również wykonać spirometrię, zbadać poziom cukru, wykonać EKG, cytologię oraz skorzystać z badania słuchu.

  Czytaj Więcej o: „Biała niedziela” w Jabłoniu