Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo!!!

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!!!

 Dzień Edukacji Narodowej, który świętujemy w tym roku, przypadł w bardzo specyficznym i trudnym okresie. Wszyscy stajemy w obliczu wyzwań związanych z trwającą epidemią, która napisała scenariusz naszego funkcjonowania zarówno w życiu prywatnym, jak też zawodowym. Scenariusz, który zmienił nasze przyzwyczajenia i sposób postrzegania rzeczywistości. Te nowe realia były i są szczególnie widoczne w Państwa pracy, gdzie musieliście się odnaleźć w zupełnie nowej rzeczywistości edukacyjnej, a obecnie, mimo obowiązujących zaleceń ze względu na bezpieczeństwo sanitarne, staracie się w jak najszerszym zakresie przekazywać zdobytą wiedzę Waszym wychowankom.

Pragniemy za to w tym miejscu podziękować i życzyć Wam, przede wszystkim zdrowia, wytrwałości, cierpliwości oraz spokoju, by ten obecny czas wyzwań i trudnych decyzji był dla nas wszystkich nie tylko swego rodzaju nauką, ale by stał się też elementem nowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, gdzie to życzliwość, wzajemne zaufanie, wsparcie i pomoc drugiej osobie powinny odgrywać decydującą rolę. 

Starosta Parczewski  Jerzy Maśluch

Wicestarosta Parczewski Artur Jaszczuk

Przewodniczący Rady Powiatu  Janusz Zieliński                      

Autor: Artur Jaszczuk Wicestarosta Parczewski