Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

KONKURSY

Artykuły

 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019

  Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019Konkurs

  „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego"

  Starosta Parczewski ogłasza V edycję konkursu o tytuł

  „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019"

      

  Celem konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego”  jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Parczewskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Powiatu Parczewskiego. Nagrodą w konkursie jest statuetka oraz dyplom stanowiący potwierdzenie przyznania nagrody. Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie jest związane z gratyfikacją finansową lub rzeczową. Tytuł przyznawany jest w trzech umownych branżach: usługi i handel, produkcja i gospodarstwo rolne. Szczegółowe dokumenty konkursowe: regulamin i wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie internetowej Powiatu Parczewskiego.

  Zgłoszenia należy dokonać po­przez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego  w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo  Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew  do dnia  31 stycznia 2020 r. z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019”.

  Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: powiat@parczew.pl

  Zapraszamy do składania wniosków konkursowych. Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie Gali Finałowej  w dniu 19 marca 2020 r. w Parczewie.

  Dokumenty do pobrania kliknij CZYTAJ WIĘCEJ - >

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019
 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018 - laureaci

  Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2018 :

  -          w kategorii „usługi i handel” – Galeria Urody Marlena , Parczew

  -          w kategorii „produkcja” - Zakład Piekarniczy Marta Lipka, Parczew

  -          w kategorii „gospodarstwo rolne” - Gospodarstwo Rolne Arkadiusza Drabko, Plebania Wola

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018 - laureaci
 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018

  Starosta Parczewski ogłasza IV edycję konkursu o tytuł „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018"

  Celem konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego”  jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju  i promocji Powiatu Parczewskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Powiatu Parczewskiego.

  Nagrodą  w konkursie jest statuetka oraz dyplom stanowiący potwierdzenie przyznania nagrody. Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie jest związane z gratyfikacją finansową lub rzeczową. Tytuł przyznawany jest w trzech umownych branżach: usługi i handel, produkcja i gospodarstwo rolne. Szczegółowe dokumenty konkursowe: regulamin i wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie internetowej powiatu parczewskiego.

  Zgłoszenia należy dokonać po­przez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego  w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo  Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew  do dnia  31 stycznia 2019 r. z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018”.

  Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: powiat@parczew.pl

  Zapraszamy do składania wniosków konkursowych.
  Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie Gali Finałowej w dniu 19 marca 2019 r. w Parczewie.

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018