Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

IV Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.
Uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, którego praca zostanie zakwalifikowana przez miejscowy urząd gminy lub wyznaczoną instytucję kultury. Do wzięcia udziału w konkursie w szczególny sposób zachęcamy twórców ludowych, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolną.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie przez Starostwa Powiatowe prac konkursowych do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w dniach 13 – 17 marca 2023 r. wraz z prawidłowo wypełnionymi kartami zgłoszeniowymi.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 kwietnia 2023 r. w Muzeum Wsi Lubelskiej, a zwycięskie prace będą zaprezentowane na pokonkursowej wystawie otwartej w dniu rozdania nagród. Link do pełnej informacji
Zapraszamy Gminy z terenu Powiatu Parczewskiego do udziału w konkursie!!
Prace konkursowe wraz z kartami zgłoszenia należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Parczewie do dnia 15 marca 2023 roku (środa) – Biuro Obsługi Klienta pokój nr 031.

Do pobrania:

- regulamin

- karta zgłoszenia

 

Autor: Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych

Banery/Logo