Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

ZAPROSZENIE NA II FORUM NGO's POWIATU PARCZEWSKIEGO

Powiat Parczewski przekazuje zaproszenie na II FORUM NGO's POWIATU PARCZEWSKIEGO organizowane przez Stowarzyszenie Cichosz z Cichostowa we współpracy z Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Po udanym pierwszym spotkaniu, które cieszyło się dużą frekwencją oraz zainteresowaniem, postanowiliśmy kontynuować nasze przedsięwzięcie. Tym razem, porozmawiamy o tym jak bezpiecznie i skutecznie komunikować się w internecie oraz jaką szansę na rozwój daje systematyczny wolontariat. Na forum nie zabraknie także miejsca na wolną dyskusję. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Parczewski, Pan Janusz Hordejuk.

Termin i miejsce:

Data: 23 marca

Godzina: 10:00

Miejsce: Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Parczewie

Link do wydarzenia.

Cel Forum:

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia planujemy stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy organizacjami działającymi w trzecim sektorze. Chcemy również umożliwić integrację środowiska działaczy, co stanowi niezwykłą okazję do budowania silniejszych więzi oraz wspólnego rozwoju społeczności.

Udział w Forum:

Zapraszamy wszystkie NGO z terenu Powiatu Parczewskiego, obejmując stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne, kluby sportowe i inne organizacje działające na rzecz społeczności lokalnej.

Organizacje chętne do udziału w wydarzeniu proszę o wcześniejszą rejestrację do dnia 19 marca 2024r. (wtorek):
SMS: 605 536 954 (w treści proszę wpisać nazwę organizacji i ilość osób uczestniczących w forum)
e-mail:stowarzyszeniecichosz@onet.pl
formularz on-line: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VVuUceFOK5CJy9jGBd1UNGrNMqAklgEdF_8dpFm5jDo/edit#gid=0
Zapisy są ważne ze względów organizacyjnych. 

Zapraszamy do aktywnego udziału i tworzenia razem inspirującej przestrzeni dla rozwoju lokalnego trzeciego sektora w powiecie parczewskim.Stowarzyszenie Cichosz

Z poważaniem,

Konrad Dąbrowski

Prezes Stowarzyszenia Cichosz z CichostowaAutor: Łukasz Łucjan Kierownik Wydziału Organizacyjno - Prawnego